Kibice wybierają kto zagra w Houston

4
fot. Song Qiong / Newspix.pl

NBA po raz trzeci przedstawiła jak wyglądają wyniki głosowania na pierwsze piątki do tegorocznego All-Star Game. Do końca pozostało jeszcze 10 dni, 14 stycznia głosowanie się zakończy, a 17 dowiemy się jakie są ostatecznie wyniki. Tak więc jest jeszcze czas, aby pomóc swoim faworytom. Na ten moment, pierwsze piątki wyglądają następująco:

Wschód: Rajon Rondo, Dwyane Wade, Carmelo Anthony, LeBron James, Kevin Garnett

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSpurs zagrali w Nowym Jorku w pełnym składzie
Następny artykułKobe: Jesteśmy starzy

4 KOMENTARZE

  1. Jak zobaczyłem brak Davida Lee i wynik Stephena Curry’ego to zwątpiłem w ludzkość. Głosowanie na kontuzjowanych jeszcze jakoś jestem w stanie sobie wyobrazić, aczkolwiek sam bym tego nigdy nie zrobił, bo większość ma chociaż jakiś potencjał ale wyniki Battiera, Greena, Asika czy Lina pozostawie bez komentarza.

    Lubię to: 0
  2. Nie rozumiem dlaczego wśrod proponowanych nie ma J.R. Smitha i muszę go dodawać przez wrote-in… ogólnie to żenada. Od początku byłem pewien, że Howard będzie w piątce i od początku nie wiem za co.
    BTW: nie podoba mi ten nowy system frontcourt-guards, więc wybierałem centra i wybrałem Varejao. On naprawdę ma dobry sezon.

    Lubię to: 0