Greg Smith nauczył się jednej bardzo ważnej rzeczy (WIDEO)

3
fot. George Bridges / Newspix.pl

Co jest poniżające na dwóch poziomach? Grać ze zbyt długimi sznurówkami, nie potrafić ich dobrze zawiązać, a potem robić to co najmniej raz w meczu – i to W MECZU, na boisku, nie na ławce. Druga rzecz, to nie skrócić sznurówek – lub nie nauczyć się ich w i ą z a ć – przez kilka miesięcy, pomimo tego, że sytuacja powtarza się regularnie. Moi koledzy z teamu w szczecińskiej lidze amatorskiej pewnie tego nie pamiętają, ale raz jeszcze z wyżej wymienionych powodów biję głową we framugę.

Tak więc – warto nauczyć się wiązać sznurówki. To jedna z podstawowych umiejętności, które musicie posiąść, rozpoczynając karierę koszykarza na jakimkolwiek poziomie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułHetman: Wspomnień czar…
Następny artykułRookie Ranking (8)

3 KOMENTARZE

  1. śmiechowate… mój 12 letni brat ma ten sam problem grając w piłkę nożną. Nigdy nie może porządnie zawiązać butów. Już widzę jaką „suszarkę” (vide SAF) zrobiłby mu Greg Popovich.

    Lubię to: 0
  2. Jeszcze lepszy numer widziałem w którymś z ostatnich meczów, chyba Heat, mianowicie sędziowie odgwizdali 3 sekundy graczowi, który źle spadł i leżał na parkiecie „prawie” kontuzjowany.

    Lubię to: 0