Avery Johnson zwolniony

14
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Nets zwolnili Avery’ego Johnsona. Funkcję trenera na razie przejmie jego asystent PJ Carlesimo. Będzie on tylko tymczasowym coachem, podczas gdy Billy King będzie rozmawiał z innymi kandydatami.

Nie tylko syn Avery’ego jest zaskoczony

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBałagan w Sacramento
Następny artykułMecz Collisona, zwycięstwo Westbrooka

14 KOMENTARZE

  • Rick dał mu tytuł, Cuban nie jest taki głupi aby pozbyć się coacha który top5 w lidze. Poza tym idąc do Dallas z miejsca by to zatrybiło, dodać D-Willa i Howarda do Dirka – to nie mogłoby się nie udać:-)

   Lubię to: 0
 1. AJ nie dawał sobie rady jako trener Nets. Robił dużo błędów, nawet w tym sezonie wiele razy źle rozgrywał końcówki. Nie jest to zły trener, ale wiedział jakie są oczekiwania. Taki biznes. Pytanie, kto zostanie następca? Bo zamiana AJ-a na np. Carlisimo to będzie żart. Van Gundy jeden woli komentowanie, drugi nie bardzo pasuje do tego typu graczy. McMillan świetny trener i on by pasował, ale też mam jakieś wrażenie że będzie to Mike Brown, wszak on zawsze kogoś musi wkurzać, a nie wiedzieć czemu ma b. dobra opinię wsród GMów ;)

  Lubię to: 0
 2. McMillan to mój faworyt, w sensie jego bym chciał najbardziej, ale nie wiem, czy będąc wolnym agentem wśród trenerów chciałbym się pakować do takiej drużyny, gdzie dadzą mi kredyt zaufania na pięć meczów.

  Lubię to: 0