Playbook: Druga opcja Knicks

6
fot. newspix.pl

Michał Osowski – student prawa, gracz, pasjonat, analityk. Część Was na pewno zna Michała z bloga Celticshouse.blogspot.com. Tam oprócz pisania o drużynie, w której Jiri Welsch rozpoczął kiedyś 100 meczów w pierwszej piątce, zajmował się też prześwietleniem zagrywek w cyklu Doc’s Playbook.  Od dzisiaj Michał będzie raczył swoją analizą łamy Szóstego Gracza. Na pierwszy ogień poszło to co najnowsze wśród tego co w tym sezonie najlepsze:

Witam państwa i miasta. Jest mi bardzo miło dołączyć do grona blogerów Szóstego Gracza. Część z Was może mnie kojarzyć z CelticsHouse – bloga o Boston Celtics. Zajmowałem się tam m.in. analizą zagrywek Celtów i cieszę się, że mogę rozszerzyć tę działalność na wszystkie kluby NBA.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Wszyscy wrócili? Świętujmy
Następny artykułHetman: W poszukiwaniu świątecznego hustle

6 KOMENTARZE

  1. Swoją drogą, jakbyście widzieli trade między LAL i NYK zbudowany wokół STAT’a i Pau Gasola? Mam jakieś swoje przemyślenia na ten temat, ale być może w związku z brakiem ubezpieczenia STAT’a nie ma nawet o czym myśleć. A może się mylę?

    Lubię to: 0
  2. właśnie, mając na obwodzie Novaka, Kidda, JR i Melo a w pomalowanym Chandlera oraz po zasłonach od tego ostatniego nie jest wielką filozofią jak na NBA grać jak gra obecnie Felton, problem się robi jak, jakiś bystrzejszy coach znajdzie na to odpowiedz, dopiero wtedy prawdziwy PG pokazuje na co go stać, a Feltona stać na marne 3-.

    Lubię to: 0