John Hollinger przeszedł z ESPN do Grizzlies

5
fot. thelostogle.com

To prawdopodobnie nie jest breaking-news z rodzaju tych, które odsyłają nas do listy waivers w ligach fantasy, ale ESPN i my wszyscy ponieśliśmy ogromną stratę kosztem Memphis Grizzlies.

Grizzlies zatrudnili Johna Hollingera na stanowisko wiceprezydenta ds 'basketball operations’. Twórca PER’u i jeden z najbardziej błyskotliwych umysłów w koszykówce będzie teraz pomagał GM’owi Chrisowi Wallace’owi w doborze odpowiednich graczy do drużyny, która romansuje z luxury-tax i stała się kontenderem w Konferencji Zachodniej. Czy możemy się więc spodziewać dealowania Rudy’m Gay’em?

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPodcast Small Talk: Trade rumors, handlujemy Gortatem
Następny artykułPodsumowanie dnia: Melo rozstrzelał Lakers

5 KOMENTARZE

  1. Ja również jestem zawiedziony . Liczyłem na to że jednak przy opłatach ilość tekstów będzie zdecydowania większa . A tak naprawdę nic specjalnego w serwisie nie ma, czego nie było juz na 4kwarcie/zp1 ,

    Lubię to: 0