zNYKajacy: Cyrulik nowojorski – część 2

5
fot. ESPN

W zeszłym tygodniu było o genezie procederu golenia brody (szafowaliśmy pojęciami bankowymi: spread), oraz o tym, jak haniebna nieuczciwość położyła się cieniem na koszykówce akademickiej Nowego Jorku. Skandal, który przeorał świat niczym Boryna skibę ziemi. Nawet Batman, wzywany, żeby poratować Gotham City w tych ciężkich chwilach, powiedział: „Panowie, nie dam rady, czasu nie mam, akurat lecą powtórki M jaki Miłość. Może inną razą. A prawdę mówiąc, boję się tych postaci bardziej niż bohaterów z Brokeback Mountain”.

No dobrze, Batmanie. Dziś czas, aby światła rampy oświetliły nazwiska przestępców. Przyjrzyjmy się ławie oskarżonych. Osoby z czarnym prostokątem przyklejonym do twarzy wyjdą z mroków zapomnienia, by opowiedzieć nam historię swojej słabości. Wywołajmy sprawę z wokandy.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNo to się Reggie Evans i David Stern pośmiali
Następny artykułPower Ranking (6): Na szczycie bez zmian

5 KOMENTARZE