Podcast Small Talk: Thunder Garden

6
fot. źródło własne

Oklahoma City Thunder rozpoczęli sezon od bilansu 15-4 i próbują sobie radzić po utracie Jamesa Hardena. Porozmawiałem z Maćkiem Jamrozikiem o tym co takiego dzieje się na podwórku Kevina Duranta i Russella Westbrooka, a zachodzą tam poważne zmiany.

DOWNLOAD

 

Poprzedni artykułPodsumowanie dnia: George pokonał Bulls
Następny artykułFajną książkę wczoraj (prze)czytałem… (vol.1)

6 KOMENTARZE

 1. Doskonały program, doskonały dobór piosenki na intro i outro.
  O doskonałym prowadzącym nie wspominam, ale wielki szacun dla p. Jamrozika, nie spodziewałem się, że jest tak przyjemnym rozmówcą i tak dobrze słucha się tego, co ma do powiedzenia.

  Lubię to: 0
 2. więcej smalltalk’ow (i może jakaś regularność). Jest jeszcze jakaś nadzieja dla PNŻ Extra(być może inna nazwa, miejsce publikacji ale podobny skład oraz format)?

  Lubię to: 0
 3. Ta intensywność Why Not(a) chyba właśnie wynika z jego atletyczności, nie ukrywam, że jestem bardzo ciekawy jak Thunder graliby z klasycznym PG a z Westbrookiem na SG. Co do asyst, faktycznie OKC dzielą się piłką, może nie jest to jeszcze poziom ECF ze Spurs ale widać progres. Tylko pytanie, czy przypadkiem te asysty nie są wynikiem, że Harden zawsze/w większości rzut oddawał po koźle? Ponadto, w tym roku Ibaka rzuca więcej, szczególnie p&p oraz Martin którego ukochał sobie chyba Kevin Durant:)Mam nadzieję, że zostanie w Oklahomie.
  PS. twierdzenie, że Thabo miałem słabe PO jest lekkim nadużyciem:)

  Lubię to: 0
 4. Bardzo fajny odcinek poświęcony – nie będę ukrywał – mojej ulubionej drużynie w NBA. Jedynie czego mi w nim zabrakło a chciałem usłyszeć opinię na temat PJIII. Wszyscy jaraliśmy się jego stealem w tegorocznych drafcie licząc na dobrych kilka/kilkanaście minut w rotacji a tymczasem mało co go widzieliśmy. Jaka jest tego przyczyna, jak myślisz Maciek? Podobnie ma się z drugim obiecującym rookie – Lamb’em, z tym, że on gra jeszcze mniej.

  Lubię to: 0