Power Ranking (5): Davidzie Stern, zgadnij co

9
fot. Icon SMI / Newspix.pl

W ostatnich dniach bardzo dużo mówiliśmy o Spurs. Co prawda, przede wszystkim o tym co było związane z ich porażką w Miami, ale nawet ten mecz pokazał jak ogromną mają głębie składu. Pokazał też jak to Miami wygrywając 80% spotkań nie przemęcza się przy tym za bardzo. Dwa dni później Spurs pokonali najlepszy zespół Zachodu i wskoczyli na pierwsze miejsce naszego rankingu. Za ich plecami znaleźli się rozpędzeni OKC Thunder, który idą w ślady San Antonio, gromiąc słabsze zespoły i grając na styku z czołówką.

1. (2) SAN ANTONIO SPURS (14-4)
Już dawno nie byli takim tematem numer jeden, jak w minionym tygodniu. Przeciwko Heat nie wystąpiło 6 z 8 zawodników grających najwięcej w tym sezonie dla Spurs. Wyjmijcie z jakiegokolwiek zespołu 6 z 8 najważniejszych zawodników – zakończyłoby się to katastrofą, a Spurs grali i zmusili obrońców tytułu do wysiłku. Powinni dostać nagrodę, nie karę. To była dopiero ich druga porażka w 11 meczach na wyjeździe. Wypoczęci Tim Duncan i Tony Parker poprowadzili ich do wygranej z Grizzlies. TD ma w tym momencie już tyle samo meczów 20-10, co w całym poprzednim sezonie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułAkademicki zrzut (4): Big Game James…
Następny artykułHetman: Nie taki diabeł straszny…

9 KOMENTARZE