Dniówka: ja Ciebie też

11
fot. AP

Za nami „dokładnie” 1/6 sezonu, napisał dziś nad ranem John Schuhmann z NBA.com. Miami Heat są 97-53 w 36 minut crunchtime, Andy Varejao trafił ostatniej nocy więcej jumpshotów niż gracze Los Angeles Lakers nienazywający się Kobe Bryant w inscenizacji 77 Points Or Less. Z kolei wg Chrisa Herringtona z bloga Memphis Flyer 93% asyst Marca Gasola kończy się wsadami, layupami lub rzutami za trzy punkty. A wg mnie tylko jedną z tych opcji wykorzystuje Zach Randolph. Genialna analiza.

Dziś w terminarzu starcie Jacque’a „Gandhi” Vaughna z jego guru i byłym przełożonym, któremu w takie słoneczne i ciepłe dni jak dziś nie zazdroszczę zupełnie tego, że w latach 70-tych pomieszkiwał w winiarskiej krainie Napa Valley w Kalifornii („Remember when you were 21? Girls and all that stuff?”). Nie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDruga młodość O’Neala i życiowa forma Varejao
Następny artykułDostał owację na stojąco: Harden czy Thabeet?

11 KOMENTARZE

 1. @czardi
  Również szykuje się na to spotkanie.
  Po ostatnim Power Rankingu mam ochotę obejrzeć Cats, a Hawks są na tyle nieprzewidywalni, że mogą wygrać z top5 ligi po czym przegrać z dnem tabeli. Ciekawy mecz się zapowiada

  Lubię to: 0
 2. „Z kolei wg Chrisa Herringtona z bloga Memphis Flyer 93% asyst Marca Gasola kończy się wsadami, layupami lub rzutami za trzy punkty. A wg mnie tylko jedną z tych opcji wykorzystuje Zach Randolph. Genialna analiza.”

  Nie taka głupia analiza, bo to oznacza, że 93% asyst Gasola kończy się najbardziej efektywnymi z możliwych zagraniami. Nie jumperami za 2pkt z 5-6 metrów, tylko albo spod samej obręczy (logicznie największe prawdopodobieństwo, że będą punkty) albo za 3 pkt, czyli najwyżej punktowany rzut. Ciekawy stat

  Lubię to: 0