Dniówka: Hello Boston

15
fot. Harry E. Walker / newspix.pl

Najlepsze w tych całych 138 punktach Jacka Taylora jest to, że miał też całe 0 asyst. Mamy więc rzecz, do której będziemy się odnosić za każdym razem, gdy ktoś postanowi zrobić 30-0, czy 26-0 jak Kyrie Irving w piątek, w meczu w którym złamał palec (wciąż boleję). „Zrobił Jacka Taylora” albo „Jack Taylor’s game”.

Włączyłem dziś TV i widzę, że sporo śmierci i niedokonanej śmierci. Wyłączyłem, choć mam bardzo niedobre przeczucia co do tego jak rozwinie się najnowsza odsłona konfliktu między Izraelem i Hamasem. Nie ma śmiechu. Zero, to bardzo poważna sprawa. Kilku koszykarzy tam, jak choćby Malcolm Thomas (gwiazda Ligi Letniej Bulls) wykonuje telefony do swoich agentów i sprawdza w jaki sposób mogą się stamtąd wydostać.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł138 punktów gościa z NCAA
Następny artykułKtoś zabrał „D” z T.D. Garden

15 KOMENTARZE

  1. Bledsoe – mam nadzieje, że za 2 lata Clipersi nie wyrównają oferty za Erica i facet będzie miał szanse grać po 30/40 minut, ale na szczęście Sterling to sknera więc przy kontrakcie Paula ponad 20 baniek, Blake – pewnie coś kolo 15, Jordana 11, za rezerwowego PG nie wyrzuci 10 baniek, a tyle pewnie ktoś Ericowi zaproponuje:)

    Lubię to: 0
  2. znowu świetny gif. Szkoda, że Lakers tak potraktowali Phila. Zupełnie niepotrzebny kwas.. Ano pooglądamy dziś Suns co by zobaczyć jak zareaguje zespół i Gortat po jego wywiadzie. Plus klasyki LAC-OKC i BOS-SAS (w zeszłym sezonie chciałem takiego finału. Było blisko. Teraz BOS się męczy niemiłosiernie i cięzko na to patrzeć). Sporo niezłych meczy, ale pewnie znowy wyjdą z tego ugly games. Wchodzimy w tą fazę sezonu kiedy poziom chwilowo spada…

    Lubię to: 0