Podsumowanie dnia: z 5 punktami też można wygrać

3
fot. Associated Press

Bernie Bickerstaff może zapomnieć o tytule jedynego niepokonanego trenera w historii Lakers. W LA czekają na Mike’a D’Antoni’ego, ale jeśli ktoś myśli, że sytuacja w Lakers jest bardzo zagmatwana, że panuje tu toksyczna atmosfera, Antawn Jamison przedstawia nam to w zupełnie innym świetle: „Miałem do czynienia z LeBronem opuszczającym Cleveland i facetami przynoszącymi broń do szatni. Tu jest łagodnie.” Nie ma czym się przejmować. Martwić mogą się Pacers, przegrywając mecz, w którym zatrzymali rywali na 5 punktach w czwartej kwarcie. Tymczasem w zupełnie innych nastrojach są Bobcats z serią zwycięstw, jakiej w Charlotte nie widzieli od półtora roku.

CHARLOTTE 92, WASHINGTON 76

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSpurs byli clutch w Staples Center
Następny artykułHetman: Zimny wiatr w Minnesocie

3 KOMENTARZE

  1. Nie no, 1 w Top10 to dno. Nie wiem czy, aż tyle musi znaczyć magia nazwisk gwiazd. Ale najlepsza jest No9, usmiałem się do łez, trzech grubasów (BigBaby, Melo i Felton) zaknaca w tempie pędzącego do samicy żółwia, do kontrataku i jego obrony. Po prostu MUST SEE.
    Obrona Melo Bez CENNA :-D

    Lubię to: 0