Czy Phil Jackson powróci do Lakers?

4
fot. The Associated Press

„Negatywna energia w kierunku Phila nie pochodziła od Mitcha. To szło od Jima Bussa, który wątpił w decyzje Phila dotyczące tego jak prowadzi i jak radzi sobie z zespołem i prowadzeniem go w trakcie spotkań, siedząc na stołku, zamiast reagować dynamicznie na przebieg wydarzeń.” – mówił w 2011 roku w wywiadzie dla Sports Illustrated Brian Shaw, były asystent Phil Jacksona i jego niedoszły następca.

Po odejściu Jacksona Jim Buss, który przejął zespół od ojca Jerry’ego, zwolnił cały sztab szkoleniowy, skautów i ludzi powiązanych z Jacksonem i bez konsultacji z Kobe’m Bryantem zatrudnił Mike’a Browna.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGazela? Maszyna
Następny artykuł5-na-4: Lakers Drama

4 KOMENTARZE

  1. Zgadzam się, bo jeśli styl Browna nie pasował do tego co maja Lakersi to gdzie szybkie run-and-gun D’Antoniego.
    Nate’a McMillana chętnie bym zobaczył na ławce trenerskiej, bo świetnie się spisywał w Portland i nigdy nie dostał drugiej szansy. Ale nie wiem czy ławka Lakers to dobre miejsce na takie powroty.
    Jerry Sloan… hell yes! Wydaję mi się że świetnie by się z Mambą dogadał. Nie traci łatwo głowy i na daje sobie na nią wejść.

    Lubię to: 0