Podsumowanie dnia: Dzień pierwszy

3
fot. AP Photo

Pierwszy dzień sezonu 2012/13 za nami. Mistrz LeBron wraz ze swoją świtą pokazał, że Heat nie zamierzają zwalniać z tempa. Natomiast na zachodnim wybrzeżu gwiazdorska drużyna z LA zaliczyła falstart w starciu z osłabionymi Mavs. W cieniu tych wydarzeń w Cleveland oglądaliśmy szalejących Irvinga i Varejao. Już się dzieje, a to dopiero początek. Rusza sezon, dlatego ruszam też z codziennymi podsumowaniami. Będą one uzupełnieniem tego co napiszemy wcześniej, a opierać się będą przede wszystkich na ciekawych/ ważnych/ zaawansowanych/ dziwnych statystykach.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułLeBron i Miami – do góry, wciąż u góry
Następny artykułHetman: Kolejna fajna klasa?

3 KOMENTARZE

  1. Mam takie pytanie. Na nba.com na leaguepassie dodali konieczność podania numeru karty kredytowej. Strona nie akceptuje mojego Mastercarda z banku PEKAO SA. Macie jakieś sposoby na pełną rejestracje konta na tej stronie. (Wcześniej okresy promocyjne działały bez konieczności wypełniania okienka związanego z płatnościami)

    Lubię to: 0