Dwight Howard zadebiutował w koszulce Lakers

2
Armando Arorizo / newspix.pl

Kot pojawił się w domu i myszy nadal grasują. Jeśli Los Angeles Lakers (0-6) nie skończą passy przegranych w tym preseason to zrobią to pewnie na dzień dobry 30 października z Dallas Mavericks bez Dirka Nowitzkiego. W niedzielę Lakers mieli po raz pierwszy w tym preseason do dyspozycji pełen kwartet ryczących trzydziestek i kota, czyli swoją starting five. Dwight Howard, nowa maskotka, zaliczył swój debiut w Lakers i pierwszy mecz po operacji pleców.

Jeden rzut oka w statystyki i ktoś pomyśłałby, że grał mecz playoff – 33 minuty, 19 punktów (8/12), 12 zbiórek i cztery bloki. Jeśli coś w tym meczu nie wyglądało zdrowo to ławka Lakers i floater Steve’a Nasha. Howard wyglądał bowiem rześko od startu.

Poprzedni artykułMiami Heat przed sezonem 2012/13
Następny artykułzNYKajacy: Knicks – Nets, czyli rywalizacja, której nie było… cz.1